بانک ایمیل فعال ایرانی

به نام خدا

بانک ایمیل فعال ایرانی

اینک ايميل اصلي و کامل سايت که شامل بيش از ۶ ميليون ايميل فعال ايراني سال ۹۳ اين بانک ايميل کاملا تفکيک شده بهترين بسته هاي ايميلي در اينترنت مي باشد. بانک ايميل شامل اقشار مختلف کاربران اينترنتي ايراني مي باشد.مي توان به جرات گفت اين بسته بانک ايميل يکي از بهترين و فعال ترين آرشيو بانک ايميل ايراني مي باشد

20000 تومان – خرید

بانک ایمیل فعال ایرانی

thumb_350_350_emailmarketing-webkhas

، بانک ايميل سايت کاملا تست شده و وليد شده با بازدهي بالا و جوابدهي فوق العاده.اين آرشيو بسته بانک ايميل شامل کامل ترين آرشيو بانک ايميل مشاغل است که نسبت به فعاليت آنها تفکيک شده اند. امروزه تقريبا همه شرکتها و موسسه ها به تجارت اينترنت روي آورده اند.تنها راه ديده شدن در اين فضاي شلوغ و گسترده مجازي تبليغات مداوم و موثر مي باشد.از انواع تبليغات در فضاي اينترنت،ايميل تبليغاتي کم هزينه و با بازدهي بالا يکي از بهترين گزينه ها مي باشد.به لطف خدا و با سعي و تلاش و با جلب رضايت مشتري توانسته ايم جزو يکي از بهترين ها در امر تبليغات ايميلي باشيم.و در ضمينه فروش بانک ايميل تلاش نموده ايم بهترين و متفاوت ترين باشيم.

بانک ایمیل فعال ایرانی

email-marketing21

 

خريد بانک ايميل اصلي و کامل سايت

پرداخت آنلاين و دريافت فول آرشيو بانک ايميل سايت ايميلر-قيمت بانک ايميل فقط ۲۰ هزار تومان مي باشد.

نکته: آرشيو ايميلي سايت به صورت هفتگي و ماهانه آپديت و به روز مي شود و ايميل هاي جديد به سايت اضافه مي شود. ايميل هاي جديد به صورت اتوماتيک به اين بسته اضافه مي شوند.

با خريد اين بانک ايميل در هر زماني شما فعال ترين و جديدترين ايميل هاي ايراني را خريداري کرده ايد

شما مي توانيد با استفاده از ليست ايميل سايت ، تبليغات ايميلي خود را انجام دهيد و تاثير استثنايي جوابدهي تبليغات در ارسال ايميل تبليغاتي به ايميل ها را تجربه کنيد.

بانک اطلاعات ايميل سايت به ۳ دسته اصلي تقسيم شده اند:

۱- ايميل کاربران فعال اينترنت

۲- بانک مشاغل

۳- بانک فروشگاههاي فعال ايراني

20000 تومان – خرید

بانک ایمیل فعال ایرانی

email-marketing-300x150

با خرید  بانک ایمیل فعال ایرانی

از ما دو هدیه بگیرید

۱

بانک جیمیل فعال ایرانی

images-8

هدیه دوم

نرم افزار ارسال ایمیل انبوه

images-7

اگر شما مي خواهيد محصولات خود را معرفي نماييد، بهترين راه، استفاده از پست الکترونيکي مي باشد. پست الکترونيکي بدون شک براي اين منظور بسيار موثر است. اگر شما مي توانيد محصول و يا خدمات خود را از طريق ايميل به طور مستقيم به مشتريان معرفي نماييد، شانس بهتري درموفقيت خواهيد داشت. ارسال ايميلهاي گروهي معمولا به طور تک به تک کاري بسيار مشکل است حتي اگر شما از نرم افزارهاي مديريت ميل استفاده نمائيد باز هم اين کار را نميتوانيد به راحتي انجام دهيد و در نتيجه شما نياز به نرم افزاري داريد که براي شما اينکار را انجام دهد. پيشتر از اين نرم افزارهاي تحت وب (اسکريپت)زيادي به منظور اينکار ساخته شده اند که استقبال خوبي نيز از آن شد به این منظور ما بهترین نرم افزار را به صورت رایگان در اختیار شما می گذاریم که پکیج کاملی را به شما داده باشیم

بانک ایمیل فعال ایرانی

پس از پرداخت، لینک دانلود را دریافت می کنید و ۱ لینک هم برای ایمیل شما به صورت اتوماتیک ارسال خواهد شد.  

بانک ایمیل فعال ایرانی

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*